Deweloperzy


Działalność deweloperska tylko z pozoru ogranicza się do działalności związanej z realizacją procesu inwestycji, polegającej na wznoszeniu budynków. W rzeczywistości wykracza poza stereotypowe pojęcie i odnosi się do niej w szerszym zakresie.

Deweloper to organizator i koordynator przedsięwzięcia inwestycyjnego, które związane jest z przekształcaniem (ulepszaniem) nieruchomości. Ulepszenie to, w praktyce związane jest zarówno z wszelkimi działaniami związanymi z przygotowaniem terenu pod budowę, jak i realizacji inwestycji, często już przez inny podmiot.

Jesteśmy gotowi zaoferować Ci nasze wsparcie na wielu etapach cyklu inwestycyjnego.


Nasze usługiPremreal wspiera deweloperów przy sprzedaży i najmie nieruchomości.

Dla naszych klientów wyszukujemy działki pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną, usługową i przemysłową. Często są to tereny bardzo atrakcyjne, o które konkurują największe firmy deweloperskie.

W swojej ofercie posiadamy tereny i obiekty z potencjałem podniesienia wartości, a także te już przygotowane do realizacji inwestycji budowlanych.

W przypadku wybudowanych obiektów wspieramy naszych klientów przy sprzedaży gotowych inwestycji, mieszkań, lokali handlowo-usługowych, jak również przy ich najmie.

Sprawdź co możemy zaoferować Tobie!


Wybrane nieruchomości


Premreal posiada bogate doświadczenie we współpracy z największymi firmami w Polsce przy sprzedaży portfeli nieruchomości, m.in. z bankami, firmami produkcyjnymi, handlowymi, a także osobami prywatnymi.

Dla naszych klientów prowadzimy sprzedaż zróżnicowanych rodzajowo nieruchomości na terenie Polski, wśród których są interesujące tereny deweloperskie i nieruchomości z potencjałem zwiększenia wartości.

Znając oczekiwania firm deweloperskich możemy weryfikować rynek pod kątem ich zapotrzebowania i dostarczać tereny, które aktualnie są bardzo poszukiwane na rynku.

Przykładowe oferty znajdziesz w prezentacji. Nie wyczerpują one jednak naszego całego zasobu i z chęcią porozmawiamy o Twoich potrzebach, aby wesprzeć Cię przy nabyciu nieruchomości.


Deweloperzy