Inwestorzy


Decyzje podejmowane w procesie inwestycyjnym, niezależnie od podmiotu inwestora, z jednej strony są pochodną poziomu zwrotu z zainwestowanego kapitału, a z drugiej ryzyka inwestycyjnego.

Inwestowanie w nieruchomości odznacza się szczególną specyfiką, rozpatrując proces zarówno z poziomu rynku, jak i samej nieruchomości. Specyfika ta wymaga od inwestora indywidualizacji podejścia w stosunku do każdej potencjalnej, jak i posiadanej inwestycji.

Nasze usługi kierujemy przede wszystkim do podmiotów zarządzających funduszami rynku nieruchomości, jak i inwestorów prywatnych.


Nasze usługi


Premreal wspiera inwestorów przy sprzedaży i najmie nieruchomości.

Dla naszych klientów wyszukujemy nieruchomości generujące stabilny dochód, a także do podniesienia ich wartości poprzez przebudowę, rozbudowę i ponowną komercjalizację. Nierzadko są to nieruchomości, zapewniające ponadprzeciętne stopy zwrotu.

W swojej ofercie posiadamy obiekty i lokale o wartości od 1 do kilkudziesięciu milionów złotych, położone na terenie dużych miast, a także w mniejszych miejscowościach, dedykowane dla inwestorów lokalnych.

W przypadku realizowanych inwestycji wspieramy naszych klientów przy poszukiwaniu najemców budynków i lokali, jak również przy wyszukiwaniu docelowych nabywców.

Sprawdź co możemy zaoferować Tobie!


Wybrane nieruchomości


Premreal posiada bogate doświadczenie we współpracy zarówno z dużymi instytucjonalnymi i nieinstytucjonalnymi funduszami nieruchomości działającymi w Polsce, jak i mniejszymi firmami inwestycyjnymi, a także osobami prywatnymi.

Dla naszych klientów prowadzimy sprzedaż budynków i lokali, wśród których są bardzo interesujące obiekty i lokale z potencjałem zwiększenia ich wartości, a także te wynajęte, generujące stabilne i ponadprzeciętne stopy zwrotu.

Znając oczekiwania inwestorów możemy weryfikować rynek pod kątem ich zapotrzebowania i dostarczać nieruchomości, które aktualnie są bardzo poszukiwane na rynku.

Przykładowe oferty znajdziesz w prezentacji. Nie wyczerpują one jednak naszego całego zasobu i z chęcią porozmawiamy o Twoich potrzebach, aby wesprzeć Cię przy nabyciu nieruchomości.


Inwestorzy