Użytkownicy


Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem, czy najemcą, strategia w obszarze nieruchomości, które wykorzystujesz w swojej działalności statutowej powinna być dostosowana do strategii Twojego przedsiębiorstwa, a ta z kolei do dynamicznie zmieniającego się otoczenia rynkowego.

Wszelkie zmiany w obszarze polityki i strategii przedsiębiorstw, niejednokrotnie wiążą się koniecznością podejmowania decyzji w obszarze nieruchomości. To również rynek stwarza szanse i zagrożenia w obszarze nieruchomości, na które dobrze zarządzane przedsiębiorstwa reagują z wyprzedzeniem.

Nasze usługi kierujemy do firm, które nieruchomości traktują jako zaplecze działalności statutowej.


Nasze usługiPremreal wspiera użytkowników przy nabywaniu i najmie nieruchomości.

Dla naszych klientów wyszukujemy działki pod zabudowę usługową, czy przemysłową, na których prowadzić będą swoją działalność. Na zlecenie wyszukujemy nieruchomości o konkretnych parametrach, na danym terenie.

W swojej ofercie posiadamy tereny i obiekty, atrakcyjne z punktu widzenia prowadzenia działalności gospodarczej.

Wspieramy również naszych klientów przy najmie budynków i lokali.

Sprawdź co możemy zaoferować Tobie!


Wybrane nieruchomości


Premreal posiada bogate doświadczenie we współpracy z największymi firmami w Polsce przy sprzedaży portfeli nieruchomości, m.in. z bankami, firmami produkcyjnymi, handlowymi, a także osobami prywatnymi.

Dla naszych klientów prowadzimy sprzedaż zróżnicowanych rodzajowo nieruchomości na terenie Polski, wśród których są również bardzo interesujące nieruchomości dedykowane dla docelowych użytkowników.

Znając oczekiwania Twojej firmy możemy weryfikować rynek pod kątem konkretnego zapotrzebowania i dostarczać Ci tereny, obiekty i lokale, które aktualnie są Tobie niezbędne.

Przykładowe oferty znajdziesz w prezentacji. Nie wyczerpują one jednak naszego całego zasobu i z chęcią porozmawiamy o Twoich potrzebach, aby wesprzeć Cię przy nabyciu nieruchomości.


Użytkownicy